درباره بنیان‌‌گذار

پوریا ولایی

بنیان‌گذار برند کلاردشت جان

پوریا ولایی متولد دیماه ۱۳۵۳ فعالیت های حرفه ای خودش را در تهران و از سال ۱۳۷۶ شروع کرد.

وی دارای تحصیلات در مقطع کارشناسی رشته حقوق می باشد و از سال ۱۳۸۷ تا امروز، در حوزه ساخت و ساز (مدیریت پروژه‌های ساختمانی) و معاملات املاک و مستغلات فعالیت های گسترده ای را به انجام رسانیده است.

پوریا ولایی نسبت به برندینگ حوزه املاک و همچنین مشاوره و تنظیم قرارداد برای املاک خاص اشراف و تخصصی دارد.

سوابق اجرایی

پوریا ولایی در سال ۱۳۸۳ شرکت طراحان نوین جیسا را در مرکز استان فارس و شهر شیراز تاسیس کرد و در حوزه مدیریت پیمان نسبت به اجرای پروژه های ساختمانی فعالیت کرد.

در سال ۱۳۸۵ اولین نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته را در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار کرد.

در سال ۱۳۸۷ نمایشگاه دستاوردهای سی ساله انقلاب در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی را در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار کرد. در همان سال نسبت به اجرای اولین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر و مخابرات در جزیره کیش اقدام کرد که با شعار کیش، جزیره هوشمند سنگ بنای اولیه هوشمند سازی توسط مدیران وقت بنا گذاشته شد.

در سال ۱۳۸۹ با توجه به نیازی که در سبک و سیاق انجام معاملات املاک و مستغلات در شیراز احساس میکرد، آژانس املاک میلیارد را تاسیس کرد. وی، با تلفیق خلاقیت و تخصص، تاثیر مثبت خود را در برندینگ و بنگاه‌داری شیراز ماندگار کرد.

نامبرده در طول مسیر حرفه ای نسبت به تبلیغات و بازاریابی همواره مشاور مجموعه های بخش خصوصی بوده و همچنان در مسیر توسعه کسب و کارها در مسیر تغییر، تحول و پیشرفت، مشورت خلاق ارایه میدهد.

تاسیس کلاردشت جان

پوریا ولایی با فعالیت های مستمر و گسترده در مسیر شغلی و کسب تجربه های ارزشمند در مسیر حرفه ای، نهایتا در سال ۱۳۹۹ نسبت به تاسیس و راه اندازی آژانس املاک “کلاردشت جان” در شهر کلاردشت اقدام کرده است تا با نگاهی متفاوت، تحولی عمیق، موثر و اعتماد آفرین را در مسیر انجام معاملات املاک و مستغلات کلاردشت به اجرا درآورد.

شعار وی به خریداران املاک این است:

“با آدم حرفه‌ای مشورت کن” تا همیشه از انتخابت، خوشحال باشی.